Vidám napot,

 

Saját legális zenei felvételek gyűjtőhelye

Keresd:

www.remlac.hu

 

2008.

1. A XIII. kerületi iskolák karácsonyi műsora.

2. Birtalan Ferenc költői estje, a Strófa trió közreműködésével.

3. Nemes Levente pódiumkoncertje, az Uránia Filmszínházban.

 

 

2009.

1. A Radványi trió, és a Strófa trió közös estje.

2. A Strófa trió, és Dinnyés József közös estje.

3. Radványi Balázs zenekara, valamint a Rózsák terei Ifjúsági Zenekar és énekkar koncertje.

4. Váci Ifjúsági Fúvós Zenekar minősítési koncert főpróba.

5. Verszengő Rt.

 

 

2011.

1. Váci Ifjúsági Fúvós Zenekar.

2. Váci Ifjúsági Fúvós Zenekar (Váci vígalom).

 

 

2012.

1. Váci Ifjúsági Fúvós Zenekar.

2. Keil Ernő Fúvós Zenekar Egyesület.

3. 36. Éneklő Ifjúság 1. (XIII. kerület).

4. 36. Éneklő Ifjúság 2. (XIII. kerület).

5. Keil Ernő Fúvós Zenekar Egyesület.

6. Karakoe verseny a Farkas teaházban.

7. Szarkaláb Banda próba (magyar népzene).

8. Zenés görög est, Zakynthos-szigeten.

 

 

2013.

01. Szarkaláb Banda (magyar népzene).

02. Kormorán Memory Band.

03. Rákászok Zenekar (hobby).

04. Custom Blues Band.

05. Zizirock.

 

06. Kugli (későbbi kérésre, kitöröltem).

07. Harap.

08. Bluesjárat (vendég Tátrai Tibor).

09. Unisex.

10. Korál for Ever.

 

11. Zepp for Ever (Led Zeppelin).

12. Memories Garden.

13. The Trailerz.

14. The Wallstreet.

15. Garamszegi Vanda (14 magyar népdal).

 

16. Queen Emlékzenekar.

17. Queen Emlékzenekar, és a Jazz and Music Énekkar.

18. Cigányzene a Hortobágyi Csárdából.

19. Jack Cannon Blues Band.

20. Texas Stuff.

 

21. 38. Éneklő Ifjúság 1. (XIII. kerület).

22. 38. Éneklő Ifjúság 2. (XIII. kerület).

23. Elton John Tribute.

24. Real Margit Produkció.

25. Academya.

 

26. Best of Group.

27. Private Colt.

28. Nyomkeresők (szabadtéri koncert).

29. Dinnyés József (szabadtéri koncert).

30. Molnár György, szitár (szabadtéri koncert).

 

31. Michael H. Bo Band (szabadtéri koncert).

32. Tűzkerék XT (szabadtéri koncert.

33. Hant (szabadtéri koncert).

34. Best of Group.

35. Private Colt.

 

36. Aquincum.

37. Black Renbo Primitív (szabadtéri koncert).

38. Zakó Band (szabadtéri koncert).

39. Rockband.

40. Janis Joplin emlékzenekar.

 

41. Bozay Melinda (zongora), Pólus László (gordonka), ifj. Dukka Mihály (fagott).

41-1. J. Haydn C-dúr szonáta Hob. XVI/21

41-2. Bozay A. Szonáta gordonkára és zongorára Op. 35

41-3. Bozay A. 5 kis zongoradarab

41-4. Bozay A. Episodi Op. 2

41-5. R. Schumann Waldszenen Op. 82

 

42. Cultus.

43. Stoned (Rolling Stones).

44. Unisex.

 

45. Kiss-Balogh Judit (gordonka), Lugosi Anna (zongora), Somogyi Péter (hegedű).

45-1. Beethoven Egy variáció Mozart Varázsfuvola témájára.

45-2. Schumann Öt darab népi stílusban.

45-3. Martinu Variációk egy Mózes témára.

45-4. Rahmanyinov Elégikus trió (Csajkovszkij halálára).

 

46. Line Ildikó (hegedű), Szőke Diána (zongora).

46-1. Fr. Schubert G-moll szonáta (D 408)

46-2. W. A. Mozart Esz-dúr szonáta (KV 481)

46-3. L. Janáček Szonáta hegedűre és zongorára

46-4. Dohnányi E. Cisz-moll szonáta

 

47. Baráth Bálint (zongora).

47-1. Baráth Bálint Mozdíthatatlan ellenállás.

47-2. Durkó Zsolt Részletek a Gömb történetéből

47-3. Nagy Ákos Miniatűrök.

47-4. Toru Tamura Wandering (The poetic World of Santoka Taneda)

47-5. Nagy Ákos Glowing Sky, bent branches

47-6. Baráth Bálint Preparált zongora

 

48. Kállay Gábor szerzői estje. Közreműködnek Kálmán László – ének; Kállay Ágnes – cselló; Kovács Orsolya – hegedű; Ottmár Anna Magdolna –hegedű; Tötös Krisztina – klarinét; Vámosi-Nagy Zsuzsa – fuvola; Várallyay Ágnes – zongora; Zárbok Zita – brácsa.

48-1. Kállay Gábor Quartetto.

48-2. Kállay Gábor Három dal József Attila verseire.

48-3. Kállay Gábor Jelenetek.

48-4. Kállay Gábor Anna-dalok (Juhász Gyula).

48-5. 3 kétperces Vonósnégyesre

48-6. Kállay Gábor Tavasz a házsongárdi temetőben (Áprily Lajos).

48-7. Kállay Gábor Fuvolaverseny.

 

49. Szarkaláb Banda (magyar népzene).

50. Latin Varázs (Szűcs Antal Gábor, Gál Péter).

 

51. Matuz Gergely (fuvola).

51-1. Nagy Ákos Ame no nori fue

51-2. Matuz Gergely Scarmentado utazásainak története

51-3. Nagy Ákos Glowing Sky, bent branches

51-4. Baráth Bálint Whispering throb

51-5. Durkó Zsolt Flauto capriccio

51-6. Sári József Impetus

51-7. Nagy Ákos Vertigo

 

52. Janis Joplin emlékzenekar.

53. Groorus (jazz-rock).

54. Szarkaláb Banda (magyar népzene).

55. Rizikó Szektor.

56. Custom Blues Band.

57. Protekció.

 

 

2014.

01. Góbé együttes (gyermektáncház), január 4., Aranytíz.

02. Neal Young Sétány (akusztikus), január 10., Marczibányi tér.

03. Keep Floyding Band (Pink Floyd) január 11., Muzikum.

04. Jenei Szilveszter előadói estje (városi folk), január 12., Nyitott Műhely.

05. Garda-Benkő Duo (blues), január 23., Almárium.

06. Strófa Trió (megzenésített versek), január 24., Ferencvárosi Művelődési központ.

07. Rebellis Álmok (akusztikus alternatív belvilág), január 24, Ferencvárosi Művelődési Központ.

08. Belga zenekar (esztrád), január 25., Muzikum.

09. Ripoff Raskolnikov Band (blues), január 30., Muzikum.

10. Dagda Együttes (skót táncház), február 1., Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház.

11. Czékla Jazz Ensemble (jazz), február 4., Szimpla kert.

12. Khamoro (magyarországi autentikus cigány folklor), február 6., Muzikum.

13. Tony Lakatos és Szakcsi Lakatos Béla (jazz), február 8., Európa Pont.

14. Csikós József (bár zene), február 13., Almárium.

15. Tambala Ütőegyüttes és Horgas Eszter (ütős és fuvola), február 14., Angyalföldi József Attila Művelődési Központ.

16. Tambala Ütőegyüttes (15 éves jubileumi koncert), február 15., Művészetek Háza Gödöllő.

17. Góbé (folk-rock), február 17., Szimpla kert.

18. Esti Mese Klubzenekar (80-as pop), február 21., Muzikum.

19. Tv Manci Klubzenekar (alternativ pop-rock), február 21., Muzikum.

20. Tus 6000 (hard rock), február 21., K9.

21. Rizikó Szektor (blues), február 21., K9.

22. Greenfields (ír táncház), február 24., Fővárosi Művelődési Ház.

23. Csikós József (jazz standardt), február 27., privát.

24. Soulbreakers és Pleszkán Écska; Tátrai Tibor (soul, blues), február 28., Muzikum.

25. Dagda Együttes (skót táncház), március 1., Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház.

26. Vadhús Zenekar (rock and roll), március 4., Kármán Tódor kollégium.

27. Anonym (jazz; részlet), március 6., Gólya romkocsma.

28. Többféle formáció (free jam), március 16., Szimpla kert.

29. Fekete Jenő és Molnár Gábor (blues), március 20., Almárium.

30. Strófa Trió és Németh Viktor (megzenésített versek), március21., Ferencvárosi Művelődési Ház.

31. Török Ádám és a Mini (rockblues), március 22., Muzikum.

32. Albinoni Kamarazenekar és a Budapesti Kórus (barok zene), március 29., Piarista kápolna.

33. Greenfields (ír táncház), március 31., Fővárosi Művelődési Ház.

34. Greenfields (moldvai táncház), március 31., Fővárosi Művelődési Ház.

Innentől a legújabb hangminőség!

35. Khamorro (autentikus roma folklór), április 10., Muzikum.

36. Szahara Hastánc Stúdió (bemutató), április 12., Afro Magic Music Club.

37. Afro Mqagic Band (szomáliai dobok), április 12., Afro Magic Music Club.

38. Hubs Huba, Kyru és Pleszkán Écska (blues), április 17., BorNeo.

39. Sixtones(acapella), május 30., Sehol bár.

40. Scalaban (észak-afrikai; fúziós), június 5., Szimpla kert.

41. Szimpla jam,június 11., Szimpla kert.

42. Pastorz (free jazz), június 13, Gólya romkocsma.

43. Gertrud s’ Sigoyner Orcester Norvég (gipsy, jiddys), június 24., Szimpla kert.

44. Queen-Tage és a Jazz and More Énekkar (rock), június 27., városligeti sörsátor.

45. Freakin Disco (koktélfolyam), július 3., Szimpla kert.

46. Keep Floyding Band (Pink Floyd), július 4., Városligeti Sörsátor.

47. Canarro (django swing, kávéházi zene), július 9., Szimpla kert.

48. Celebration Orcestra USA (Isten dícsérete nagyzenekarral), július 11., budapesti baptista gyülekezet.

49. Nevada (sláger zene), július 12., Evezős Sörkert.

50. Úzgin Űver (világ zene), július 16., Szimpla kert.

51. Blues Fathers (blues), Old Buda, július 18.

52. Moonfloower (Led Zeppelin és blues), július18., Old Buda.

53. Oi Dipnoi (autentikus szicíliai népzene), július 22., Szimpla Kert.

54. Ábrahám Judit és a Romengo (indiai gipsy), július 23., Szimpla Kert.

55. Ilham Project (relaxációs), július 24., Szimpla Kert.

56. Butterfly Effect (jazz és népzene keveréke), július 30., Szimpla Kert.

57. Albert Hoffman BT (hiphop), július 31., Szimpla Kert.

58. Anonym (tánc zene), augusztus 1, Római part Csónakház.

59. Halloweeres (rock), augusztus 5., Városligeti Sörsátor.

60. Kugli (rock), augusztus 5., Városligeti Sörsátor.

61. Jónás Vera Expertiment (előadói szerzői est), augusztus 7., Szimpla Kert.

62. Keep Floyding Band (rock), augusztus 14., Városligeti Sörsátor.

63. Party Dance Band (tánc zene), augusztus 16., Római part Evezős Sörkert.

64. Historica (rock), augusztus 19., Városligeti Sörsátor.

65. Private Colt (rock and roll), augusztus 24., Városligeti Sörsátor.

66. Romungro Gipsy Band (autentikus), augusztus 27., Szimpla Kert.

67. Görög Band (autentikus), szeptember 17., Thassos.

68. PásztorHóra (csángó), október 2., Muzikum.

69. Nemes Trans (pszichedelikus jazz), október 7., Szimpla Kert.

70. PásztorHóra (moldvai táncház), november 17., Muzikum.

71. Albinoni Kamarazenekar (barok), október 18., Erzsébeti Művelődési Ház.

72. Adolescens Band (rock), movember 22., Roham Bár.

73. Soulbreakers és Tátrai Tibor (blues, rock), november 22., Roham Bár.

74. Utcazenész (space drum / űrdob), október 29., Deák tér.

75. Porteleki-Czitrom Duo (jazz), október 30., Szimpla Kert.

76. Party Dance Band (tánczene), November 1., Nyufi.

77. Model Jazz 5 (jazz), november 4., Szimpla Kert.

78. Fenyves zenekar (népzene), november 5., belváros.

79. Cimbali Band (világ zene), november 5., Szimpla Kert.

80. Franyó Experience (rock), november 7., Backstage pub.

81. Private Colt (rock and’ roll), november 7., Backstage pub.

82. Váray László dalok gitárra), november 25., Muzikum.

83. Louisiana Double (bluegrass, gospel), november 25., Muzikum.

84. Balogh Kálmán és Kovács Ferenc (folk-jazz), december 12., iF Kávézó.

85. Csiiikszerda (mobil korus), december 12., Gudenz úti iskola.

86. Mydros (görög táncház), december 29., Fővárosi Művelődési Ház.

87. Táncház (szerb, bolgár), december 29., Fővárosi Művelődési Ház.

 

 

2015.

01. Antonia Vai Band (személyes könnyűzene), január 1., Szimpla Kert.

02. Dagda együttes (skót táncház), január 10., Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház.

03. Afir Erkn Ocak (gitár), január 14., Szimpla Kert.

04. Neofolk (világ-folk), január 14., Szimpla Kert.

05. Ferenczi György és a Racka Jam (Rackák menni Amerika), január 17., Fonó Budai Zeneház.

06. Sirtos együttes (görög táncház), január 25., Óbudai Művelődési Ház.

07. Romungro Gipsy Band (autentikus cigány folkllór(, január 28., Szimpla Kert.

08. PásztorHóra (moldvai táncház), február 5., Roham bár.

09. Csürrentő együttes (csángó táncház), február 5., Roham bár.

10. Dagda zenekar, Chilton Flóra, Burns Kati (kelta zene), február 7., Angyalföldi Gyermek- és Ifjúsági Ház.

11. Strófa trió (megzenésített versek), február 21., Ferencvárosi Művelődési Központ.

12. Napkő (dalok akusztikus hangszerekre), február 21., Ferencvárosi Művelődési Központ.

13. Strófa együttes és Napkő projekt, február 21., Ferencvárosi Művelődési Központ.

14. Korai Öröm Akusztik (pszichedelikus ethno rock), március 11., Szimpla Kert.

15. Cimbali Band (könnyűzenébe ágyazott népzene), március 14., Fonó Budai Zeneház.

16. Brainstorming (hangkísérlet sorozat 1.), március 19., MagNet Közösségi Ház.

17. Bitang zenekar (improvizatív modern népzene), március 25., Szimpla Kert.

18. Egy Kiss Erzsi Zene (szatírikus alternatív), március 28., Fonó Budai Zeneház.

19. Vodku zenekar (világzene), március 28., Fonó Budai Zeneház.

20. Brainstorming (hangkísérlet sorozat 2.), április 2., MagNet Közösségi Ház.

21. Nemes Transz (pszichedelikus jazz; dob nélkül), április 11., Pótkulcs.

22. Brainstorming (hangkísérlet sorozat 3.), április 17., MagNet Közösségi Ház.

23. Anonym (zongora és gitár), április 20., Budapest.

24. Anonym (fuvola), április 20., Budapest.

25. Roxérum (rock), április 21., Városligeti Sörsátor.

26. Taraf de akácfa — és sokan mások (balkáni-, előázsiai stb. cigányzene(, április 23., Fonó Budai Zeneház.

27. Gála swing (swing), április 23., Fonó Budai Zeneház.

28. Canarro (kávéházi zene), április 23., Fonó Budai Zeneház.

29. Zenés görög est (taverna zene), május 23., Steki taverna.

30. Roxérum (rock), június 2., Városligeti Sörsátor.

31. Korai Öröm (pszichedelikus akusztik), június 4., Szimpla Kert.

32. Forgató-csoport (improvizáció), június 11., Szimpla kert.

33. Party Dance Band (sláger zene), június 19., Evezős sörkert.

34. Sickpicnic (etno jazz disco), június 25., Szimpla kert.

35. Bakacsi Béla (nosztalgikus tánczene), július 11., Evezős sörkert.

36. Anonym (Közép-Jávai népzene; gamelán), július 12., Kertem.

37. W. H. (pszichedelikus Shakespeare szonettek és dalok), szeptember 17., Szimpla kert.

38. Historica (rock), szeptember 25., Városligeti sörsátor.

39. Jer MeLiThiao TeRe és Miss God(változatos zenei stílus — meditáció), október 15., Szimpla kert.

40. Nagy Edi project (absztrakt populáris), november 12., Szimpla kert.

41. Cimbali Band (városi és népzenei), november 18., Szimpla kert.

42. Katalin bál az MVGYOSZ-ban (próza és zene), november 21., MVGYOSZ székház.

43. Keep Floyding Band (Pink Floyd),november 28., Muzikum.

44. Korai Öröm (pszichedelikus), december 16., Szimpla kert (a koncert második része).

45. Etnofil (modern hangszerelésű népzene), december 30., Szimpla kert.

 

 

2016.

01. Araraton (freejazz, örmény), január 19., Szimpla kert.

02. Greenfields (ír népzene), február 6., Stringers-pub.

03. Makám (világnépzene), február 10., Szimpla kert.

04. Telek Gábor (tibeti gongszeánsz), február 16., Magnet Közösségi Ház.

05. Thomastik (rock, blues, rock and roll), február 18., Szimpla kert.

06. Strófa trió (megzenésített versek), február 20., Ferencvárosi Művelődési Központ.

07. Bárka (megzenésített versek), február 20., Ferencvárosi Művelődési Központ.

08. Válaszút csoport (megzenésített versek), február 20., Ferencvárosi Művelődési Központ.

09. Closingtown (fúziós), február 24., Szimpla kert.

10. Louisiana Double (bluegrass, gospel), március 3., Bem 6.

11. Telek Gábor és Telek Tünde (tibeti gong, sámán dob), március 17, MagNet.

12. Voodoo Papa duo (Lemming tehetségkutató), április 5., Szimpla kert.

13. Halál orgazmus (Lemming tehetségkutató), április 6., Szimpla kert.

14. Aurevoir (Lemming tehetségkutató), április 7., Szimpla kert.

15. HoldDalaNap (Lemming tehetségkutató), április 13., Szimpla kert.

16. Kettős Tamás és a vadszamarak (Lemming tehetségkutató), április 14., Szimpla kert.

17. Kula Band (Lemming tehetségkutató), április 19., Szimpla kert.

18. Naketina Ensemble (Lemming tehetségkutató), április 20., Szimpla kert.

19. Silence Fiction (Lemming tehetségkutató), április 21., Szimpla kert.

20. Stetl zenekar (Lemming tehetségkutató), április 26., Szimpla kert.

21. Várallyay Petra trió (Lemming tehetségkutató), április 27., Szimpla kert.

22. Monyo Project (Lemming tehetségkutató), április 28., Szimpla kert.

23. A Köztársaság Bandája (modern hangszerelésű népzene), május 11., Szimpla kert.

24. Kisnémedi Varga Pál (operett), május 21., MVGYOSZ.

25. Acoustic Loops (pop), május 25., Szimpla kert.

26. Görög zene, június, Steki taverna.

27. Görög zene, június, zenés taverna.

28. Szilágyi Tóni és barátai (magyar népzene), július 23., Szimpla kert.

29. Mr Basary Group (rock), július 26., Városligeti sörsátor.

30. Kray György és Faragó Judit (tibeti hangtálak és gongok, szimfónikus gong), augusztus 25.,          Montimed studio.

31. Cimbali Band (magyar népzene), augusztus 28., Angyalföldi utcabál.

32. Trio Squelini (világ zene, és kortárs zene ötvözete), szeptember 7., Szimpla kert.

33. Szatmári Juli (akusztikus pop), szeptember 29., Szimpla kert.

34. Takács Noémi (akusztikus pop), szeptember 29., Szimpla kert.

35. Szabad mikrofon (önmagukat szórakoztató közönség), október 7., Szimpla kert.

36. Cimbali Band (sajátos népzene), október 12., Szimpla kert.

37. Juga — chilei (mágikus realizmus), október 13., Szimpla kert.

38. Meszecsinka (misztikus kortárs világ zene), október 13., Szimpla kert.

39. Víg Mihály (lírai dalok), október 19., Hunnia söröző.

40. Drywing (jazzrock), október 25., Szimpla kert.

41. Gyémánt Bálint trio (jazz), november 15., Szimpla kert.

42. Önismereti disco; szuper 8-as film vetítésével, november 15., Szimpla kert.

43. Belonoga — bolgár (világ zene), november 17., Fonó Budai Zeneház.

44. Meszecsinka (világ zene), november 17., Fonó Budai Zeneház.

45. Bárdos Deák Ágnes részére koncert (vegyes), november 24., Gödör klub.

46. Balaton zenekar (rockos adaptáció), november 24., Gödör klub.

47. Irrational Ortodox Noise (pszichedelikus), december 6., Szimpla kert.

48. Hó Márton és a jégkorszak (utazós pop), december 10., Gödör klub.

49. Butterfly Effect (világzene, népzene és jazz keveréke), december 28., Szimpla kert.

 

 

2017.

01. Pastorz (freejazz), január 19., Gólya.

 02. Antekirtt (modern klasszikus), február 3., Gödör.

03. Gentry Sultan (fúziós avantgarde), február 10., Gólya romkocsma.

04. Organism (jazz hammond zongorával), február 16., Gólya romkocsma.

05. Body Meta Quintet (ezoterikus-punk), február 24., Kékló.

06. Grand Club (garázs pop), március 1., Szimpla kert.

07. Aurevoir (modern népzene), március 1., Szimpla kert.

08. Meszecsinka (modern világ zene), március 2., Szimpla kert.

 09. Gyárfás-Horváth-Kalmár trio (jazz), március 8., Gólya.

10. Zűrös Banda (magyar és balkáni népzene), március 22., Szimpla kert.

11. Kaan Luum (hangutazás), április 19., Szimpla kert.

12. Hoppál Mihály Band (világ zene), május 3., Szimpla kert.

13. Földi Vera trio (jazz), május 17., Szimpla kert.

14. Korai Acoustic Instrumental (pszichedelikus ethno rock), május 24., Szimpla kert.

15. Gidnim Rém (avantgarde), május 25., Szimpla kert.

16. CHB Orchestra (improvizativ kortárs zene), május 30., Szimpla kert.

17. Soharóza (alternatív kórus performansz), június 3., Műcsarnok.

18. Sjö + Sőrés Zsolt (kisérleti zene), június 8., Kék ló.

19. Katona Kálmán emlékműsor (rendhagyó zenei és prózai összeállítás), június 12., Hermina galéria zárórendezvénye.

20. Csángálló (gyimesi és balkáni népzene), június 21., Szimpla kert.

21. Soharóza (verses kórus performansz), június 24., Kassák múzeum.

22. Iparkutya (világ zene), június 28., Szimpla kert.

23. F. Zámbó Happy Dead Band (alternatív pop), július 14., Gólya.

24. Vörösfenyő (alternatív-világ zene), július 20., Gödör.

25. Kampec Dolores (alternatív), későbbi közreadás, Gólya

26. Kobi-Sőrés-Scott trió (kísérleti), július 26., Kékló.

27. Kosbor (Radnóti est), július 30., Szent István park.

28. David Jengibarjan (harmonika), augusztus 1., Gólya.

29. Bajor Rézfúvós Zenekar (szórakoztató), augusztus 9., Szimpla kert.

30. Véletlen Blues Band (szüli napi koncert), augusztus 10., Gólya.

31. Danube AIRtist (didgerido), augusztus 15., Szimpla kert.

32. Stephen Kent (didgerido), augusztus 15., Szimpla kert.

33. Si Mullumby (didgerido), augusztus 15., Szimpla kert.

34. Szinnyai Dóri (pop), szeptember 20., Gödör.

35. Stetl (klezmer-rock), szeptember 28., Szimpla.

36. Barcsay emlékzenekar (retro pop-rock), november 6., Gólya.

37. Soharóza (kórus performansz), október 8., Óbudai Társaskör.

38. Halál orgazmus (punk), október 12., Gólya.

39. Uz Jsme Doma (punk), október 12., Gólya.

40. Muzsik és Volkova (blues), október 26., Gólya.

41. TranszNomad (trance), november 1., Szimpla kert.

42. Chris Devil trió (jazz), november 7., Szimpla kert.

43. Béla-műhely (hangkeltő eszközök), november 21., Trafó.

44. Pioneer Songs (rock, funky), november 24., Pótkulcs.

 

 

2018.

01. PsyPorn (intenzív modern gépzene), március 28., Szimpla kert.

02. Akt (kuplé, sanzon, táncdal), április 4., Lámpás.

03. Group Duduk (tradicionális örmény népzene), április 11., Szimpla kert.

04. Kikosho (kísérleti zene), április 18., Szimpla kert.

05. Sőrés Zsolt Anla Courtias duo (kísérleti zene), április 22., Három holló.

06. Rokokó rosé (dalos női avantgarde), május 2., Szimpla kert.

07. Céanne (rege), május 30., Szimpla kert.

08. Salper Hendrix experiment feat. Ric Toldon (jazzrock), június 13., Szimpla kert.

09. Kardos trio (jazz), június 19., Szimpla kert.

10. Baro Drom Orkestar (fúziós világzene), július 3., Szimpla kert.

11. Baenmow Czrjk (live session), július 11., Szimpla kert.

12. Ot Azoj (világ zene), július 19, Szimpla kert.

13. Napfonat (a cappella), augusztus 8., Szimpla kert.

14. Ten Volt Shock (metal), augusztus 22., Szimpla kert.

15. Bob és Bobék Orchestra (versmondás, rap), augusztus 23, Szimpla kert.

16. Cimbali Band; Balkán projekt (világ zene), augusztus 26., 26. Angyalfolki utcabál.

17. Kati Burns Ntett (világ zene), augusztus 29., Szimpla kert.

18. Muzsik és Volkova (greengrass), augusztus 30., Szimpla kert.

19. Mydros (görög népzene; táncház), szeptember 1., RAM Csepel.

20. Jammals Feat Szimpla Jam (jam), szeptember 4., Szimpla kert.

21. Tomastik (blues, rock), szeptember 6., Szimpla kert.

22. Dzsentri Szabadcsapat (szalon zene), szeptember 11., Szimpla kert.

23. Monoton koktél (inprovizatív zene), szeptember 18., Szimpla kert.

24. Zampaax (latin fúziós), szeptember 19., Szimpla kert.

25. A köztársaság bandája (világ zene), október 2., Szimpla kert.

26. Aeo (lírai rock), október 3., Szimpla kert.

27. Lily Herne (dream rock), október 9., Szimpla kert.

28. ArusenKaa (világ zene), október 17., Szimpla kert.

29. Caspian Hat Dance (roma, klezmer), október 30., Szimpla kert.

30. Gyík zenekar (alternatív hiphop), október 31., Szimpla kert.

31. Very Cool People (jazz-funk), október 6., Szimpla kert.

32. Largantijeando (ősi népi énekek modern körítéssel), november 13., Szimpla kert.

33. Opanke (szerb népzene), november 17., AJAMK.

34. Móser Ádám – Miqueo Montanao (tango/harmonika), november 27., Szimpla kert.

35. Kalofer (kecskeduda), december 1., Budavári Művelődési Ház.

36. Meszecsinka duo (világ zene), december 1., Budavári Művelődési Ház.

37. Presense Live Act (ambient), december 4., Szimpla kert.

38. Korai Electric Ambient (pszichedelikus akusztik), december 6., Szimpla kert.

39. Oud (jazz), december 11., Szimpla kert.

 

 

2019.

01. Akt (kuplé, sanzon), január 3., Lámpás.

02. Electric jam (jazz), január 8., Szimpla kert.

03. Pioneer Songs (pop, rock), január 17., Hunnia bisztró.

04. BlueElectric (fúziós jazz), január 29., Szimpla kert.

05. Fleet Goes North (instrumentális posztrock), február 12., Szimpla kert.

06. Flight Modus (elektronikus), február 19, Szimpla kert.

07. Zűrös banda (magyar és balkáni népzene), február 20., Szimpla kert.

08. Sirtos (görög népzene), februar 24., Óbudai Kulturális Központ.

09. Kampec Dolores (alternatív), február 26., Szimpla kert.

10. Soharóza (kórusperformansz), március 13., Trafó.

11. IX (fúziós rock), március 19., Szimpla kert.

12. Bujdosó trió (bizánci szörf jazz), április 2., Szimpla kert.

13. Bin Jip (trip-hop alternatív elektronikus jazz), április 16., Szimpla kert.

14. Emil Solo (stílus mix, bolgár dalszöveg), április 17., Szimpla kert.

15. Makám (népzene), április 24., Szimpla kert.

16. Perpetuum Band (experimentális art pop), május 15., Szimpla kert.

17. Nosnach (minimál tangó), május 21., Szimpla kert.

18. Cece and Heron (akusztikus gitár, ének), június 6., Szimpla kert.

19. Arif Erkn Ocak (török rock), június 6., Szimpla kert.

20. Ganges Ragas (balalajka, világ zene), június 25., Szimpla kert.

21. Shama Rahman (world jazz pop), július 16, Szimpla kert.

22. La Rueda (world folk, Kolumbia), július 18., Szimpla kert.

23. Bandgladesh Amsterdam (ambient jazz), július 24., Szimpla kert.

24. Chalaban (fúziós, marokkói), július 25., Szimpla kert.

25. The Serial Chillers; USA (blues), július 27., Yellow Zebra Bár.

26. Red Breast Wilson; USA (missisipi blues), augusztus 1., Yellow Zebra Bár.

27. Kanizsa „Gina”-Lamm-Szalay trió (jazz), augusztus 7., Szimpla kert.

28. Imitation (art pop), augusztus 14., Szimpla kert.

29. Finding Ádám (blues), augusztus 15., Yellow Zebra Bár.

30. Floor 5; német (szinti rock), augusztus 21., Szimpla kert.

31. Denae Rae; USA (dalok gitárral), augusztus 23., Yellow Zebra Bár.

32. Rizikó Szektor (blues, rock), augusztus 30., Yellow Zebra Bár.

33. Jéger Dorka és Bihari Márton (jazz, blues, pop), szeptember 5., Yellow Zebra Bár.

34. Geometro (organikus városi zene), szeptember 10., Szimpla kert.

35. Shodor Balázs (dalkultura terjesztő est), szeptember 11., Yellow Zebra Bár.

36. Juga – chilei (Chess songs), szeptember 17., Szimpla kert.

37. Fekete Jenő Horváth Misi duo (blues), szeptember 18., Yellow Zebra Bár.

38. TomPox (progressziv rock), szeptember 21., Bp XVI. Legenda söröző.

39. Dep’art (trapped), szeptember 24., Szimpla kert.

40. Teddy Harpo; Medve Balázs (stílusmix), október 1., Yellow Zebra Bár.

41. Divan dalok (világ zene), október 2., Szimpla kert.

42. Tóth Eszter (popos dalok gitárral), október 8., Yellow Zebra Bár.

43. Meszecsinka (lemezbemutató),október 10., Dürer kert.

44. Peca (világ folk), október 29., Szimpla kert.

45. Satöbbi (alternativ rock), október 31., Szimpla kert.

46. Jambalaya duó (new orleansi zene), november 7., Yellow Zebra Bár.

47. Guinevere Newton – amerikai (jazzos-popos), november 12., Yellow Zebra Bár.

48. Reinis Jaunais (virtuóz gitáros), november 13., Szimpla kert.

49. Bélaműhely (hangkeltő eszközök), november 20., Szimpla kert.

50. Buster Keaton (minimal avantgarde), december 4., Szimpla kert.

51. HolddalaNap (népzene), december 10., Szimpla kert.

52. There (post-rock), december 12., Szimpla kert.

53. Keil Ernő fúvószenekar (esztrád), december 14., Láng Művelődési Központ.

54. Simplicissimus kamaraegyüttes (barokk), december 17., Szimpla kert.

 

 

2020.

01. Rebootflow (pszichedelikus rock), január 1., Szimpla kert.

02. Szimpla Klasszik 1. (kortárs), január 8., Szimpla kert.

03. Duckshell (világ zene), január 9., Szimpla kert.

04. Nemes Levente (megzenésített vers), január 14., Szimpla kert.

05. Haraszti Ádám projekt (jazz-soul), január 15., Szimpla kert.

06. Gadó Gábor trio (jazz), január 21., Szimpla kert.

07. Evija Vebere – litván (akusztikpop), január 22., Szimpla kert.

08. Kale Lulugyi (autentikus roma), január 23., Szimpla kert.

09. CimbaliBand (balkáni és magyar népzene), január 29., Szimpla kert.

10. Csíkszerda (madrigál), február 2., állatorvosi.

11. Gentry Sultan (fúziós avantgarde), február 4., Szimpla kert.

12. Szimpla Klasszik (klasszikus meg kortárs), február 6., Szimpla kert.

13. Vitukizappafunkshow (funk), február 20., Szimpla kert.

14. Dudellow (pszichedelikus), február 26., Szimpla kert.

15. Louisiana Double (blue grass, gospel), március 3., Józsefvárosi Galéria.

16. Zajnal (progresszív folk) március 4., Szimpla kert.

17. Makám (világzene), július 1., Szimpla kert.

18. Kárpáti József „Dódi” (experimentális), július 22., Szimpla kert.

19. Dinnyés József (megzenésített versek), augusztus 3., Hungarovox kiadó.

20. Erdőfű (Kárpát-medencei népzene), augusztus 11., Szimpla kert.

21. Szimpla klasszik 4. (kortárs), augusztus12., Szimpla kert.

22. Mitiszika zenekar (moldvai táncház), augusztus 17., Szimpla kert.

23. Nagy Márton (klasszikus gitárest), szeptember 2., Szimpla kert.

24. Pengetős trió (népzene), augusztus 9., Szimpla kert.

 

 Minden jót: Lackics